Виконання проекту Велопробіг ім. Казімєжа Новака

Цей захід організовано ВелоКлубом “Стрий-Ровер-Сіті” та Культурно-просвітницьким центром ім.. К. Макушинського. Фінансову підтримку по проведенню заходу надав Фонд громад «Рідня» і Фундація допомоги полякам на сході м. Варшава.  Більше інформації про Казімєжа Новака на сайті центру.

 

13.06.14 – збір ініціативної групи і всіх бажаючих (міський пляж, район ресторану Козацький двір, 18-00). Спілкування, пісні, палимо багаття, смажимо шашлики.
14.06.14 – урочиста хода по місту, відкриття Карпатської ярмарки, презентація в Польському культурному центрі ім.. К. Макушинського, екскурсії по місту.
15.06.14 – велопробіг Стрий-Моршин-Довге-Стрілків-Стрий

В цей день (14.06.14) в м. Стрий буде проходити велика Карпатська ярмарка – фестиваль «Стрий-Органік-Фест». Будуть виробники натуральної продукції зі всієї України. Буде велике свято і багато розважальних програм. Як це було в 2013 році можна подивитись на фото.

 Попередній план заходу:

14 червня ми в складі учасників Карпатського фестивалю проходимо – проїжджаємо урочистою ходою по вулицям м. Стрий (9-00, пам’ятник Б. Хмельницькому). На площі Ринок відбувається відкриття фестивалю, починаються розважальні атракції, виступи артистів, співаємо пісні і водимо хороводи.

Підприємці починають торгувати натуральною продукцією, а ми її із задоволенням смакуємо, купуємо сувеніри, різноманітні прикраси карпатських умільців.

Роверисти, ті хто вміють кататися на роликах, інші показують своє вміння і отримують оплески мешканців і подарунки.

Через пару годин ми їдемо в Польський Центр ім.. Корнеля Макушинського, де нам розповідають про видатного польського мандрівника, якій народився в нашому місті.

Це перша людина, яка на велосипеді об’їздила вся Африку.

 Після презентації їдемо на річку Стрий (в район кафе Козацький двір) на обід. Всім зареєстрованим учасникам велопробігу кафе гарантує знижки. Крім того ми плануємо на вогнищі варити кашу, смажити бульбу і сало. Нас підтримує сільськогосподарський кооператив ВІРА (організатор еко-фестівалю).

В цей день на пляжі буде також проходити дитячий волейбольний турнір. Можна бути підтримати команди і по вболівати.
Після відпочинку будуть екскурсії по місту, відвідуємо наш знаменитий Бункер, багато фотографуємося.

В неділю, 15.06.14 р. в 10-00 ми вирушаємо у велопробіг по маршруту м. Стрий – м. Моршин – с. Довге (озера) – с. Стрілків – м. Стрий.

Знайомимося з курортним містом, смакуємо джерельну воду, гуляємо по парку. На озерах любуємося природою, жаримо ковбаски, спілкуємося.

 

Для учасників, які будуть приймати участь у всіх заходах, ми домовимось і надамо номера телефонів хостелів , готелів, де вас приймуть і нададуть знижки.

Бажаючи можуть приїхати в п’ятницю (13.06.14), після 15 години. На річці Стрий, на пляжі ми плануємо ввечері спілкування біля багаття, запрошені барди.

Номера є в готелі «Козацький двір». Бажаючи можуть самостійно розміститись в наметах на березі річки.

Адміністрація готелю для учасників велопробігу надають можливість безкоштовно заряджати мобільні телефони, WI-FI, користуватись туалетами, є банька, отримувати знижки на харчування в кафе і послуги.

 

Нами розроблені індивідуальні маршрути по Стрийському району. Роздруковані схеми, опис цікавих місць, які ви зможете самостійно подивитись. Це краєзнавчий маршрут по Стрию, старовинна дерев’яна церква в с. Добрівляни,  військовий аеродром, скельний монастир в с. Розгірче та інші.

Якщо ви бажаєте прийняти учать в наших заходах – обов’язково зареєструйтесь. Це можна зробити через e-mail vipsikora@gmail.com, по телефону +38 067 55 18335.

Для правильного планування роботи ми передбачаємо організаційний збір коштів в сумі 30 гр. Вони будуть використані для виготовлення беджів, СМС повідомлення та інші організаційні витрати. Це дасть вам можливість отримувати знижки від наших партнерів.

Ми запрошуємо інші громадські організації, підприємців, фізичних осіб стати партнерами і прийняти участь в заходах. Ви можете стати і учасником Карпатського Еко-фестівалю.

Можливо ви гарно малюєте, співаєте, танцюєте. У вас є ідеї, якими ви хотіли би поділитися з іншими. А може ви просто будете волонтерами і допомагати нам.

Цей план попередній. Він буде розширюватися по мірі появлення нових спонсорів і учасників. Для отримання нової інформації підпишіться на розсилку новин, заходьте на сторінки в соціальних мережах. Кожне дійство буде детально прописано в плані (час проведення, місто, відповідальні особи, телефони) і доведено до зареєстрованих учасників.

 

На цьому заході ми плануємо більше з вами познайомитись і намітити подальшу співпрацю в галузі зеленого туризму, авто-мото-вело кемпінгів, розробки вело-стежок, пішохідних, зимовий відпочинок, кулінарних і оздоровчих маршрутів.

 

 Учать можуть брати всі бажаючи. Підлітки, до 14-ти років в велопробігі по маршруту Стрий – Моршин участі не беруть у зв’язку з тим, що їм заборонено пересуватися по автошляхам. У велосипедистів ровер повинен бути обладнаний згідно з ПДД, мати світловідбівачи, фару. Вони повинні знати і виконувати правила дорожнього руху і нести повну відповідальність за свої дії.

Бажано мати яскравий одяг з яскравими відбиваючими стрічками, вело шлем, наколінники, окуляри, захист.

 

Публікація в пресі KURIER QALICYJSKI

Газета в голос

Опубліковано у мандрівки | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь