Врегулювання дорожнього руху біля залізничного вокзалу

На ім’я міського голови м.Стрия поступили звернення від начальника Стрийського відділу національної поліції І.Малиша та громадських організацій: «Еко-Турист» О.Сікори, «Стрийський майдан» І.Орихівської, «Правда.Віра.Перемога» І.Брика, «Спортивного клуба «Карпатська рись» І.Поліщук та від районної організації партії «Воля» М.Столярського щодо врегулювання дорожнього руху по вулиці Вокзальній, а саме навпроти залізничного вокзалу.

05.04.2017 року першим заступником міського голови м.Стрия Р.Маланієм була проведена виробнича нарада з приводу вищезгаданого питання за участю: Л.Гресько – начальника відділу житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку, О.Похила – начальника відділу архітектури і містобудування, О.Андрушків – головного спеціаліста відділу приватизації та управління міським комунальним майном та земельними ресурсами, В.Михайлишина – директора міжшкільного навчально-виробничого комбінату, В.Паленички – старшого інспектора дорожнього нагляду сектору превенції патрульної поліції Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, Н.Бабюк – директора ПП «Стрийавтотранс», М.Зіника – директора Стрийського АТП, О.Макара – генерального директора ПрАТ ВКК «Еталон».

Дане питання є актуальним і потребує вирішення. Обговоривши та вислухавши думку усіх запрошених на нараді вирішено звернутися до начальника регіональної філії “Львівська залізниця” Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця»Груника І. С. для надання документів, які б засвідчували межі землекористування станції Стрий та на якій стадії виготовлення технічної документації щодо встановлення та винесення меж в натуру вищезгаданого землекористування.

Після отримання підтверджуючих документів від регіональної філії “Львівська залізниця” Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця» буде запрошено ліцензовану організацію для виготовлення план-схеми руху транспорту по вул.Вокзальній з врахуванням усіх дорожніх знаків, розміток для стоянок автомобільного транспорту, платформ для автобусів та пішохідних переходів.

Джерело

Опубліковано у Безпечне місто, ПДР | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь