Хрестини Незалежності

Кожен, хто знайомився з переліком заходів з нагоди відзначення 24 річниці Незалежності України зміг вибрати для себе подію та взяти в них участь. А вибирати було з чого. Бути одночасно всюди було неможливо, та з іншої сторони земні турботи теж накладали свій відбиток. Але завдяки друзям з клубу мандрівників “Прикарпаття” все ж таки вдалося побувати на деяких з них.

Разом з Ігором Чорновусом, Петром Маковським та Андрієм Стронціцьким 22 серпня відвідали табір учасників крос-кантрі перегонів в с.Розгірче, відзначили організаторів та учасників, передали учням Розгірчанської школи інформаційні матеріали про похід “Горами нашої слави”, який щороку в липні проходить через село Розгірче.

В день Державного Прапора, 23 серпня, урочисто піднімали Державний стяг на головній площі міста Моршина.

24 серпня разом з Михайлом Марусяком взяли участь у сходжені на гору Лопату, організованої працівниками національногго парку “Сколівські Бескиди”. Разом з представниками Добрівлян, Сколе, Львова, Гребенова подолали за дві з половиною години восьмикілометровий підйом на славну вершину Сколівських Бескидів. Рівно о 12.00 долучились до акції пам’яті за загиблими в боротьбі за незалежність України. Наймолодший учасник нашого походу Богдан Палюк з Добрівлян виявив бажання долучитись до восьмиденного походу “Горами нашої слави” наступного року. Провідниками були працівники національного парку Володимир Артєєв, Андрій Токар та Юрій Пороховник. Після повернення в Сколе ми відвідали урочище “Альтана”, де помолились за загиблими героями УПА, що знайшли свій спочинок та поховані в цьому місці.

В дорозі нас супроводжував національний стяг-пам’ятка з міжнародного паломницького велопробігу “Духовні святині-Богу та Світу”, на якому зроблені побажання з усіх міст велопробігу та масових заходів, в яких ми взяли участь протягом 2015 року. Сільський голова Сянок п.Степан Василечко написав на ньому: “Станем браття в бій кривавий від Сяну до Дону., в ріднім краю панувати не дамо нікому…” Пам’ятаємо про це і віримо, що незалежна українська Держава знайде своє місце в колі вільних європейських народів.

 

Богдан Сидорак.

Фотогалерея

Опубліковано у велосипедні, змагання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь