З турботою про майбутнє покоління «Літні канікули – безпечні канікули»

Саме під таким гаслом у нас на Стрийшині проводиться місячник виховних годин для учнів загальноосвітніх шкіл Стрия та району.

Згідно затвердженого графіку старував місячник 28 квітня у Нежухівській ЗОШ. А вже на другий день слухачами ініціативної групи у складі: помічника начальника Стрийського МВ ГУМВС України у Львівській області, майора міліції Ольги Марцинюк, начальника відділу з питань профілактики, бездоглядності, безпритульності та правопорушень серед дітей Стрийської РДА Лілії Боженко, голови Громадської ради при Стрийському МВ ГУМВС України у Львівській області, заступника голови Громадської ради при Стрийській РДА, депутата Стрийської міської ради Ігоря Брика, працівника Стрийської ДАІ Назара Калужного та голови велоклубу «Стрий-Ровер-Сіті» Олександра Сікори. були учні Дулібської школи.

Ініціатором цих зустрічей виступили: Громадська рада при Стрийському МВ ГУМВС України у Львівській області та Громадська рада при Стрийській РДА.

У травні ініціативна група відвідає загальноосвітні навчальні заклади у Добрянах, Братківцях, Угерську, Дашаві та Стрийські ЗОШ № 1,2, 5, 8, 10 та 11.

Михайло Олійник, член Громадської ради при Стрийській РДА.

Фотогалерея

 

Опубліковано у безпека дитини, Безпечне місто, ПДР | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь