Запрошуємо прийняти участь: велопробіг “Пам’яті Нескорених”

28 травня 2017 року відбудеться II патріотичний велопробіг «Пам’яті Нескорених». Він проводиться в рамках святкування Дня Героїв та присвячений вшануванню учасників національно-визвольних змагань ХХст. в Україні та Героїв, що загинули в зоні АТО, захищаючи державну цілісність та незалежність України.

Організаторами виступили громадські організації «Фізкультурно-оздоровчий клуб “Плай”» (м. Моршин), “Екологічно- туристичний просвітницький центр “Здоров’я” (клуб Вело-Стрий).

Велопробіг буде проходити по території Стрийського району та м. Моршин. Учасники велопробігу вшанують героїв в селах Лисовичі, Воля-Задеревацька, Великі Дідушичі, Угільна, Бережниця, Пила, Станків, Довге.

Ознайомитися з  положенням велопробігу, подивитися точний маршрут, початок і місце старту, вимоги до учасників, порядок реєстрації можна тут.

Завантажити плакат

РЕЄСТРАЦІЯ

Як це відбувалося в 2016 році

Опубліковано у мандрівки | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Запрошуємо прийняти участь: велопробіг “Пам’яті Нескорених”

  1. Олександр коментує:

    В 2016 році був перший раз організований такий патріотичний велопробіг. ФОК “ПЛАН” підготували його на дуже високому рівні. Була машина супроводу, медична допомога. Ми багато узнали про свій край. Як виявилося, ми зовсім не знаємо місцевість, в якій ми живемо. Дякуємо організаторам. В цьому році буде ще цікавіше.

Залишити відповідь