Засідання Громадської Ради при РДА.

26.04.2017 пройшло засідання ГР при Стрийській РДА. Було прийнято положення про ГР, положення про комітети, регламент. Наш представник, Олександр Сікора надав свої зауваження і пропозиції до даних документів, частина яких була прийнята.

Було створено 3 комітети, які будуть охоплювати такі напрямки:

  1. З питань, молоді та спорту, освіти, культури та релігії, соціального захисту населення;
  2. З питань туризму, екології, природних ресурсів, інфраструктури, транспорту, земельних відносин;
  3. З питань підприємництва, промислової та аграрної політики, економічного розвитку, фінансів та бюджету.

Наша організація буде працювати  по питанням туризму, екології, транспорту, молоді та спорту, культури. Ці питання ближче до нашої статутної діяльності.

В 2017 році в планах Стрийської РДА затверджені консультації з громадою.

Ми побачили, що питання туризму там не піднімається, тому надали свою пропозицію голові ГР про проведення громадських консультацій у вигляді круглого столу по питанням розвитку зеленого сільського туризму. Це питання на засіданні ГР ще не було розглянуто.

В наступному місяці (травень) в Стрийській РДА повинні пройти консультації по впорядкування об’єктів культурної спадщини на території Стрийського району. Ми особисто будемо вивчати це питання, дамо запит, скільки у нас таких об’єктів, подивимося, в якому вони стані. Будемо просити голову комітету включити це в план роботи комітету і долучити наші дослідження до громадських консультацій.

Ми також просимо громаду району долучитися до вивчення цих питань. Цю інформацію ви можете надати нам, ми її опрацюємо і передамо на розгляд ГР.

Для загального плану роботи ГР готуємо наш план подій, які можуть інтегруватися з планом ГР. Це, наприклад:

8-14.05.2017 року буде проходити Всеукраїнський тиждень безпеки руху.  Захід має на меті об’єднати зусилля владних структур, громадських організацій та української спільноти загалом для створення безпечних та комфортних умов на дорогах нашої країни. http://www.sai.gov.ua/ua/news/1/9346.htm

Наша організація може провести дослідження окремих ділянок доріг на відповідність правилам ПДР, нормам ГОСТ, ДСТУ. Ми можемо перевірити наявність знаків, переході біля учбових закладів, зробити фото-відео фіксацію як переходять дорогу школярі. Члени нашого клубу готові провести навчання школярів ПДР, показати і розказати як повинен обладнаний велосипед, провести опитування школярів білетами, які ми розробили і вони були узгоджені з поліцією.

28.05.2017 р. ГО ФОК “ПЛАЙ” (м. Моршин)  планується патріотичний велопробіг “Пам’яті Нескорених”. Він проводиться в рамках святкування Дня Героїв та присвячений вшануванню учасників національно-визвольних змагань ХХ ст. в Україні та Героїв, що загинули в зоні АТО, захищаючи державну цілісність та незалежність України.

Наша клуб також є організатором. Маршрут велопробігу: старт м.Моршин  (площа Незалежності, стела Героїв Миколи Штинди та Тараса Бруса) – старе кладовище(могила З.Красівського) – с.Лисовичі Стрийського району сквер пам’яті Тараса Бруса) – Воля – Задеревацька (музей – садиба Степана Бандери) – кладовище с.Великі Дідушичі (могила кіборга Андрія Грицана) – с.Угільна — с.Бережниця — хутір Пила (символічна могила УПА) — кладовище с.Станків (могила З.Багрія, повстанців УПА) — с.Довге (могила перепохованих закатованих жертв НКВД біля кільця  автошляху) – Басівка (символічна могила на місці загибелі Володимира Гавриляка “Зеленого”) – м.Моршин (площа Незалежності). Запрошуємо велосипедистів долучитися до акції.

З 28.05. по 1.06.2017 р. в селі Добряни буде проходити літній дитячий фестиваль «Світ відкритий до дитини». Керівник Народного дому запросив нас стати партнерами даного заходу. На ньому планується багато різних заходів з дітьми, «велоперегони» малюків, вело-парад. Основний напрямок – це повинно бути родинне свято. Запрошуються всі бажаючі.

З 9 по 11 червня, та 27-29 жовтня 2017 р. в м. Стрий пройде фестиваль Стрий-Органік-Фест. Велика насичена програма, ярмарка. Запрошуються гості з інших міст, виробники натуральної продукції. У нас в Стрийському районі є багато фермерів, які можуть презентувати свою продукцію.

12-13 серпня в селі Гірне пройде Етнофестиваль «Стрийські потоки». Програма буде оголошена додатково.

Інші заходи будуть уточнюватися і надаватися додатково.

Офіційна інформація на сайті РДА

Виказати свою думку, дати поради, поділитися досвідом можна в групі на фейсбук, яка створена  для вільного обговорення роботи ГР

Опубліковано у Екологія, збори, ПДР | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Засідання Громадської Ради при РДА.

  1. Марко коментує:

    Дякуємо, що ви висвітлюєте інформацію. Чому на офіційному сайті відсутні телефони, пошта. Як можна зв’язатися з ГР. Є питання які потребують вирішення

Залишити відповідь