Засідання клуб Прикарпаття і Еко-Турист

13 лютого 2015 року в Народному домі м. Стрия відбулись збори членів громадської організації «Клубу мандрівників «Прикарпаття» та його друзів.

Учасниками зборів стали студенти Стрийського аграрного коледжу, клуб «Плай» з м. Моршина, клуб авторської пісні «Галактіон», клуб «Стрий-ровер – сіті», представник РДА, культурного центру ім. Макушинського, багато любителів мандрувати, які не були членами нашого клубу.

Коротку інформацію про організаційну роботу та відновлення роботи клубу подав Президент клубу –Андрій Стронціцький. Про окремі заходи клубу та туристичні походи протягом 2014 року розповідали – Богдан Сидорак, Роман Мазяк, Володимир Олексин,наш гість з Моршина-Микола Воєвода.

Олександр Сікора презентував ідею проведення у рік АНДРЕЯ ТА КЛИМЕНТІЯ ШЕПТИЦЬКИХ міжнародного велопрбігу до деревяних церков-памяток,які внесені до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО» Деревяні церкви регіону польских та українських Карпат», також виступив керівник ТОВ «Арт-прстір» інтернет сайт – stryj.info Юрій Комарницький з інформацією про семінар, який прводився в Стрийському аграрному коледжі по розвитку зеленого туризму в Стрийському районі, і запропонував створити туристичні маршрути на Стрийщині.

В результаті обговорення було вирішено провести ряд заходів в 2015р. Серед яких:

• Сплав по Дністру-липень;
• Похід «Горами нашої слави»-липень;
• Сходження на гору Говерла – «Говерляна»-серпень;
• Велосипедний маршрут «Духовні святині-Богу та Світу»-травень,червень;
• Ряд пішохідних походів
• Відкриття інформаційного центру на базі Міської бібліотеки;

Раді клубу доручено доопрацювати предметно план проведення перерахованих заходів та подати інформацію про них в ЗМІ. Ряд гостей стали членами нашого клубу. На завершення зборів провели прощання з Колядою. Акомпонував на кобзі Іриней Турканик.


Рада клубу

Опубліковано у збори. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь