Засідання комісії по безпеці руху

21.03.2017. Відбулося засідання комісії, на яку нас не запросили не зважаючи на всі обіцянки. На сайті інформація була відсутня. Тільки випадково ми потрапили на засідання де розглядалися і наші запити.

На запитання «чому не публікується інформація про засідання комісії» ми отримали відповідь від голови комісії п. Маланій Р.Д, що це робити не доречно, тому що прийде багато людей і робота комісії буде зірвана. З однієї сторони можна погодитися, такі випадки ми спостерігали. З іншої сторони повинна буде відкритість в роботи. Треба шукати компроміс.

Ми надавали запит як працює комісія: як створюється, фах спеціалістів, які повноваження має, чи є інструкція чи положення про роботу комісії. Відповідь ми отримали часткову. Про положення у відповіді промовчали. На пряме запитання на комісії, чи є положення?, ми почули, що його не знайшли і на даний час воно відсутнє. Чому про це чесно не можна написати у відповіді на наш запит. Пояснити, що нова комісія, розробляється нове положення і воно скоро буде затверджено. Все просто. Для чого обманювати один одного. Громадськість не для того, щоб контролювати і карати. Ми за співпрацю!

Ми почули, що всі наші дописи в мережі інтернет читають і не завжди погоджуються. Ми за діалог! Щось не сподобалося або перекручена інформація – пишіть, будемо обговорювати, шукати рішення. Ми завжди стараємося використовувати тільки перевірену, офіційну інформацію, завжди подаємо посилання на норми ГОСТ, ДСТУ, Закони. Але ми все не можемо знати, можливі помилки, нерозуміння окремих пунктів.

Ми розуміємо начальника Стрийського МККП п. Васьковича В.І. Крадуть решітки, знаки. Треба швидко реагувати, шукати ресурси.

На жаль інспектор п. Паленичка В. так і не зміг отримати відповіді, хто ж відповідає за стан наших доріг (ямковість, нерівності, вибоїни). Прізвище даної особи йому потрібно для складання протоколів при ДТП. При складанні таких протоколів обов’язково повинна бути присутня особа, яка відповідає за стан доріг. Якщо аварія сталася з вини дорожніх служб, водій може подавати позов до суду на відшкодування збитків.

Тільки спільно ми зможемо зробити наше місто безпечним.

Опубліковано у Безпечне місто, ПДР | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь