Збір підписів на підтримку всенародної ініціативи “Велотур за Мир і Єднання”

ГО Екологiчно-турис-тичний просвiтницький центр проводить  міжна-родний агітаційний  проект  «Велотур за Мир і Єднання» (своєрідна місія  народної дипломатії) в рамках Європейського велофоруму 8-16 липня у м. Ош (Франція). Головна мета якого закликати народи та уряд України та Європи  об’єднати їх зусилля по  припиненню військових дій в Україні, сприяти встановленню  повноцінного, непорушного миру та єднання на теренах всього континенту, інтеграції нашої країни в Євросоюз.

Велотур пройде територією 7-ми країн Європи. Буде відвідано 7 міст побратимів українських міст: Варшава, Краків, Мюнхен, Дрезден, Париж, Будапешт, Відень, Прага.  Під час зустрічей у містах учасники велотуру зустрінyться з владою, громадськими організаціями, народом: будуть поширювати ідею миру та євроєдності, збирати підписи в підтримку цих цінностей. По ходу маршруту на певних відрізках і в містах до велотуру будуть долучатися  активісти – поборники за мир та єдність. У велотурі зголосилося прийняти участь  понад 300 учасників: активісти, представники громадсько-спортивних та туристичних організацій  з різних регіонів України.

Додаткова інформація:

Маршрут : Україна-Ош (Франція)- Україна. Протяжність –4780 км.

Дата: 6 липня-18 липня  2016 року.

Планується озвучити і поширити цю ідею 8-го липня на відкритті велозмаганнь «Тур де Франс», 10-го липня під час проведення  фіналу чемпіонату Європи з футболу, та найголовніше на  Європейському  велофорумі, який проходитеме 8-16 липня 2016 року в м. Ош (Франція). (На велофорумі будуть присутні 2 000 делегатів з усіх країн Європи і заплановано 12  різноманітних спільних заходів за участю українських активістів.)

Під час велотуру буде проводитись фото та відеофіксація всіх подій з щоденним звітом у відповідних групах в соцмережах. По завершенню  проекту заплановано випуск фільму, книжки – довідника з інформацією про подію, зустрічі в  містах побратимах , партнерів , тощо…

Подія на різних етапах реалізації буде постійно висвітлюватись в ЗМІ та Інтернеті.

Організатор: ГО Екологiчно-туристичний просвiтницький центр

Партнери: Федерація спортивного туризму, ГО «Всі за одного», ТО «Арт-Простір», «Реклам Сіті», БФ «Рідня», КПЦ ім. К. Макушинського, ГО «Збережемо майбутнє», «Спорт для всіх», ТІЦ Дрогобич, СДЮШ велоклуб «Медик», ГО «Кіндерленд», КС «Вигода»

Медіа партнери: ТРК «Лан», Інтернет портал «Guru.ua», газета «Фортуна», «Трускавець онлайн»

Координатор проекту  «Велотур за Мир і Єднання» -Юрій Комарницький,
тел. 093 2085885, 050 6722065, 098 0751707
komarnytskiy.yura@gmail.comhttp://www.auch-cyclo-2016.fr/,  http://eco-tourist.lviv.ua/

Джерело

Опубліковано у за Мир та Єднання, преса, проекти | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь