Знадобилося всього чотири (4) роки щоб привести у відповідність правилам ПДР частину знаків в Стрию

Ми неодноразово писали про невідповідність табличок  дні тижня (7.4.1, 7.4.3.) правилам дорожнього руху.  Були внесені зміни в ПДД, але їх ніхто не поспішав виконувати. Ми надавали виписки з правил, у мене особисто патрульна поліція, яка приїжджала з іншого міста чергувати в Стрию, шукала ці таблички в правилах  і їх не находила.

Деякі члени комісії по безпеці руху при Стрийській міській раді запевняли нас, що ми нічого не розуміємо і такий знак існує, що слово «святкові дні» це день тижня. (секретар комісії, директор міжшкільного навчально-виробничого комбінату Михайлишин В. П.), про це нас навіть письмово повідомили з Стрийського комбінату комунальних підприємств (вих.№ 183 від 10.03.2016, виконавець Пронів І. В.)

Дякуючи Стрийському відділу поліції і особистої наполегливості інспектора по безпеці дорожнього руху Василю Паленичка  знімаються невідповідні знаки.

Станом на березень 2017 року знято більше десяти таблиць, які не відповідають вимогам Закону.

Чомусь разом з таблицями зняли і знаки, які обмежували рух транспорту. Залишили тільки біля церкви, встановивши табличку “червона зірочка” та час ії дії.

Крок за кроком.

У мене так і залишилися питання по комісії по безпеці руху. Я давав запит по її роботі, але не отримав відповідь на свої питання. Мені не надали положення про роботу цього органу, як він створюється, його повноваження, відповідальність.

Мене терзають невиразні сумніви, яке відношення начальник житлово-комунального господарства, начальник відділу освіти, начальник відділу праці можуть мати відношення до безпеки дорожнього руху. (члени комісії). Можливо у них є відповідний фах, вони проходили навчання, вони знають досконально правила дорожнього руху і відповідні закони України, норми ГОСТ та ДСТУ.

На мій розум вони повинні вивчити питання, його доцільність, відповідність часу і відправити фахівцям, які мають ліцензію на проведення цих досліджень.

А що ми спостерігаємо – склад цієї комісії виходить в місто, вивчає питання розміщення автобусних зупинок, малює схеми і надає команду на встановлення відповідних знаків. Чи є у них такі повноваження  – я не отримав відповідь на своє офіційне звернення!

Опубліковано у безпека дитини, Безпечне місто, ПДР. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь