Знову про вулицю Народну (фото-відео)

Сьогодні 17.05.2017 проходячи по вул. Народна бачу звичайну картину: водій буса перегородив дорогу і всі вимушені шукати, як проїхати повз нього. Габаритні машини вимушені здавати назад на Шевченка і їхати іншим шляхом. При цьому вони створюють небезпеку і порушують ПДР (їзда заднім ходом на перехресті).

Не зважаючи на лист, якій ми отримали від виконавчого комітету на усунення недоліків – все так і залишилося. Ніхто розпорядження нашої влади не виконує.

Підготували листи в Стрийську міську раду та у Стрийську поліцію. Якщо ніяких дій не буде – звертаємося в урядовий контактний центр. Досвід вже є, реагують дуже швидко, але після цього деякі особи бувають незадоволені і запитують, чому не можна було вирішити на місцевому рівні. Так от, не вийшло.


Стрийська міська рада
82400, Львівська обл.. м. Стрий, вул.. Шевченка 71
Комісія по безпеці руху  stryimvk@ukr.net

КОПІЯ:  Стрийський відділ поліції ГУНП  у Львівській області,
82400, Львівська обл., м. Стрий, вул.. Драгоманова 2 stryi@lv.npu.gov.ua
Начальнику поліції  підполковнику поліції Малиш І.П.

ПРОБЛЕМИ НА ВУЛИЦІ НАРОДНА

Ми неодноразово зверталися по проблемам, які виникають на вулиці Народна. (наш вих. № 30 від 10.03.2017р.)

У зв’язку з неправильним паркуванням автомобілів (під кутом до проїзної частини) постійно виникають затори, водіям приходиться здавати назад на перехресті, чим порушувати ПДР та створювати аварійні ситуації. У зв’язку з тим, що по вул.. Драгоманова змінено рух, весь потік машин перемістився на вул.. Народна, завантаживши її ще більше.

Вже встановили знак з табличкою, що зупинка автомобілів тільки вздовж тротуару, а розмітку залишили стару, під кутом.

Ми отримали лист від першого заступника міського голови п. Р.Маланія, що «розмітка по вул.. Народній буде проведена у відповідність до 16.04.2017 року» (вих.. № Стрийського виконавчого комітету №3.20/404 від 24.03.2017)

Станом на 17.05.2017 року ніяких робіт не проведено.

Просимо Вас привести розмітку у відповідність до правил дорожнього руху і встановленим знакам.

Просимо Стрийський відділ поліції звернути увагу на невідповідність дорожньої розмітки встановленим знакам і видати приписи посадовим особам на усунення недоліків або притягнення до адміністративної відповідальності.

Просимо Стрийський відділ поліції складати протоколи на порушників дорожнього руху на даній ділянки, а саме за стоянку автомобілів під кутом до проїзної частині та з порушенням відстані від пішохідних переходів та краю заїзду/виїзду з прилеглих територій.   (п. 8.2. ПДР «дорожні знаки мають перевагу перед дорожньою розміткою…»).

У випадку неможливості усунення цих недоліків ми будемо звертатися за допомогою через урядовий контактний центр http://ukc.gov.ua/

Відповідь прошу надати на електронну пошту stryivelo@gmail.com

Опубліковано у Безпечне місто, ПДР | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь