Зустріч РДА 10.05.16

Зверненню громадян – постійна увага

Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням. Проводиться він задля реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань.

Так, сьогодні, 10 травня 2016, голова Стрийської районної державної адміністрації Василь Зубрицький за участю свого заступника Володимира Мельника провів особистий прийом громадян. До керівника району звернулися мешканець села Добрівляни та голова велоклубу «СТРИЙ-РОВЕР-СІТІ» (Олександр Сікора). Їхні питання стосувались сприяння у виготовленні і розповсюдження карт з туристичними місцями Стрийщини та розвитку велотуризму в регіоні. Задля оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованого роз’яснення громадянам з їхніх питань, у прийомі взяли участь завідувач та головний спеціаліст юридичного сектору РДА Ірина Лещишин і Богдана Шумляс.  За результатами прийому заявникам  надано кваліфіковані роз’яснення та консультації.

Джерело

Опубліковано у Різне | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Зустріч РДА 10.05.16

  1. Олександр коментує:

    10.05.2016 року були на зустрічі з новим головою Стрийської РДА. Обговорювали питання розвитку зеленого сільського вело-туризму, розробки туристичних карт та довідників, розвитку малого та середнього бізнесу в цьому напрямку. Отримали підтримку. Найближчим часом буде проведена зустріч з зацікавленими особами.

Залишити відповідь