Зустріч з дільничними інспекторами

Вчора, третього лютого, у ЖЕКу №1 міста Стрий відбулась друга запланова зустріч мешканців цієї території з дільничними інспекторами району.

Спілкувався з населенням начальник відділення дільничних інспекторів міліції Стрийського МВ УМВСУ у Львівській області Роман Вовк, старший дільничний інспектор майор міліції Сергій Гайовський та нещодавно призначений на посаду після закінчення вузу лейтенант міліції Роман Сомик.


Як і минулого разу Голова Громадської ради Ігор Брик оголосив результати анкетування, що проводилось серед населення цього району з приводу роботи дільничних інспекторів міліції.

Було визначено відповіді:

– Чи звертались ви до дільничних інспекторів? Так — 34, ні — 60 опитаних.
– Чи задоволені ви, як відреагував дільничний інспектор на ваше звернення? Так — 14, ні — 20.

Чи були ви присутні під час виступу дільничного інспектора у трудових колективах, установах, організаціях і т.п.? Так — 7, ні — 87 людей.

Які проблеми найбільш турбують мешканців вашої вулиці, району, що інспектор допоміг вирішити? Проблеми алкоголю — 14 людей, наркоманії — 6, недотримання тиші у вечірній час — 3, крадіжки — 7, хуліганство — 2, безпека і робота з дітьми — 2, паркування машин в недозволених місцях — 1. П’ятеро опитуваних відповіли, що інспекторам потрібно частіше до них заходити. Один опитуваний написав серед проблем — затримку злодіїв, ще один — поскаржився на сусіда. Також чомусь серед такого анкетування піднялося питання прибирання — 7 людей. Одна людина написала, що вся система не працює. Серед тих, хто відповів, що все спокійно або не знаю — 49 анкет.

Старший дільничний інспектор Сергій Гайовський доповів, що силами їхнього ЖЕКу протягом 2014 року було зареєстровано і розглянуто 524 зверення громадян, серед яких — 26 по факту насильства в сім’ї. Розкрито 17 злочинів, складено 82 адміністративних протокола по всім категоріям. Один протокл по ст.156 КупАП — незаконна торгівля спиртними напоями, чотири протокола — ст. 176 — торгівля з рук спиртовими виробами власного віробництва, 12 — щодо розпиття спиртних напоїв на вулиці Чорновола.

Присутні мешканці мали змогу безпосередньо задавати питання своїм дільничним та отримувати конкретну відповідь.

Джерело.

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Опубліковано у Безпечне місто | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.