Звіт про проведення аматорських перегонів  в с. Розгірче 22.08.2015р.

22 серпня 2015р., у селі Розгірче Стрийського району пройшли перегони з крос-кантрі на честь «Дня Незалежності України».

Організаторами виступили – Сектор молоді та спорту Стрийської РДА, селищна рада села Розгірче, ГО “Вело-Стрий”, Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського, Відділ душ пастирства спорту УГКЦ, Інтернет портал «Guru.ua»

Такі перегони на Стрийщині пройшли вдруге. Перший раз вони були проведені в с. Підгірці 5.07.2015 р.

Всього у заході прийняли участь 30 велосипедистів зі Стрия, Розгірче, Жулин, Дуліби, Кавсько, Нижня Стинава. Разом з вболівальниками на заході було більше 50 осіб.

Учасники перегонів були поділені на три групи: юніори (14-16 років), жінки та чоловіки.

21 серпня роверисти рушили до Розгірчого від відпочинкового комплексу «Козацький Двір», по дорозі знайомлячись з селами Братківці, Жулин, Семигинів та відвідуючи храми, історичні місця.

Вже на місці до учасників із привітним словом звернувся отець Кобель Олег (с. Кавське): “Подякуємо Богові за те, що ми тут всі сьогодні зібралися з нагоди нашого великого свята — Дня Незалежності України. І нехай Господь благословить нас, всіх учасників, і всю нашу Державу ”.

Вдень 22 серпня розпочалися власне змагання та нагородження учасників.

Так серед юніорів перше місце зайняв хлопець Данило. В нагороду він отримав грамоту та медаль, а також прапорець та грошовий подарунок — 200 грн. від стрийського клубу “Сейф”, три години відвідування анти-кафе “ГориЩе” та навушники від кредитної спілки “Вигода”.

Друге місце — юна пані Соломія. Дівчинці спонсори подарували прапорець, сертифікат на два години в анти-кафе та книжку — унікальний екземпляр від польського товариства.

Дівчина Роксолана посіла третє місце у своїй віковій групі та, окрім грамоти та медалі, отримала сертифікат на одну годину до анти-кафе “ГориЩе”.

Перше місце у категорії “Жінки” зайняла Ірина. Вона отримала грамоту, медаль та комп’ютер на велосипед від технічного партнеру та спонсора змагань вело-магазину “Велолайф”.

Сто гривень від “Козацького двору” та подарунковий комплект від “Реклам-Сіті” отримала пані Світлана, яка посіла друге місце. Третьою стала Ярослава — велосипедистку привітали грамотою та сертифікатом на 100 грн. від “Козацького двору”.

Найзапекліша боротьба розгорнулася у чоловічій групі.

На першому місці з відривом 10 секунд опинився пан Роман. Йому вручили грамоту, ліхтарики  на ровер від “Велолайфу”, сертифікат на консультація по фінансовим питанням від кредитної спілки “Вигода” та 300 грн. — від “Сейфу”.

Трохи поступився йому пан Андрій (друге місце). Він отримав сертифікат на 100 грн. від “Козацького двору”, сертифікат від “Реклам-Сіті” та 200 грн. від “Сейфу”.

Грамоту та медаль, а також сертифікат на 100 грн. від “Козацького двору” отримав пан Олег за третє місце.

Після нагородження до учасників змагань звернулися роверисти, що весною та влітку мандрували у рамках міжнародного паломницького велопробігу “Духовні святині-Богу та Світу”. Вони розповіли про свою подорож та поділилися своїм досвідом. Вони також отримали подарунки від клубу “Прикарпаття”, фонду громад «Рідня».

У неділю, 23 серпня, після екскурсії у село Розгірче та відвідання храму учасники змагань рушили до Стрия.

У найближчих планах організаторів – проведення таких перегонів в м. Моршин.

Змагання пройшли без травм. Положення про проведення змагань, правила поведінки були розміщені на стенді. Всі велосипедисти ознайомилися з правилами та розписалися в додатку № 1, батьки неповнолітніх дітей (14-18 р.)  заповнювали додаток № 2.

Технічне забезпечення, друк дипломів, ламінація, підготовка траси, намет, вода, одноразовий посуд, харчування було забезпечене організаторами та спонсорами заходу.

В організації заходу допомагали також волонтери: реєстрація учасників, підготовка траси, контроль на трасі, прибирання. Було зібрано більше 10 великих мішків сміття. Особлива подяка волонтеру Роксолане Палюк. Її родина надала цілий мішок смачної бульби. Кооператив здорового харчування «ВІРА» надав дуже смачні дві хлібини печені на дровах та печиво. Вело-магазин (прокатний пункт) закупив продукти харчування на 100 грн.

Голова селищної ради с. Розгірче п. Микола Маланій забезпечив оповіщення мешканців села, організував свою вело-групу, яка зустрічала нас на в’їзді в село. Для забезпечення спортсменів надав продукти харчування, привезли дрова, а у ввечері нас відвідав знаменитий гуморист цього села. На змаганні чергував фельдшер.

Інтернет портал «Guru.ua» підготував звіт про проведення змагань (фото та відео матеріали), забезпечили суддівство, вирішували загальні питання, закупив медалі та продукти харчування для учасників.

Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського забезпечив папером, ламінуванням дипломів та подяк, цінним призом та загальною підтримкою серед членів польського товариства.

Ресторан ОПАЛ, Підгорецький маєток, ГО Центр розвитку краю виділили кошти (500 грн.)  на закупку великого чану на 30 літрів для годування учасників змагань.

О. Олег Кобель (відділ душ пастирства спорту УГКЦ) надав звукопідсилювачу апаратуру.

Клуб Вело-Стрий займався загальними питаннями та контролем виконання затвердженого плану. Також нам допомагали самі учасники змагань, мешканці села.

Дякуємо всім за допомогу в проведенні змагань крос-кантрі на Стрийщині. Вся інформація, фото на www.eco-tourist.lviv.ua


Директор центру ГО «Вело-Стрий»                               О. Сікора

Використана інформація портал Гуру. Всі фото 21.08.2015  22.08.2015

Фотогалерея

Опубліковано у велосипедні, змагання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь